Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТВ-тумба помістить на собі плоский телевізор практично будь-якої діагоналі. Тумба с двома відкритими полицями та двома закритими ящиками. Варіанти монтажу - на ніжках/на стіну.
У вітальню, Для спальні, Для дитячої кімнати.
Фасади розпашні. Петлі з доводчиком.
ДСП 16 мм. Кольори: БІЛИЙ, ДУБ СОНОМА, БЕТОН, ВЕНГЕ ТЕМНИЙ, АНТРАЦИТ.
Варіанти фасаду: ДУБ СОНОМА КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД, БЕТОН КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД, ВЕНГЕ ТЕМНИЙ КОРПУС/БІЛИЙ ФІСАД, АНТРАЦИТ КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД.
Кількість вантажних місць -2.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 150 мм |
| Глубина тумбы | 52 мм |
| Высота тумбы | 42 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полка | 2 шт |
- Цена: 3 200 ₴







