Підставка для взуття комбінована. Розпашні двері з поличками (петлі Hafele), один висувний ящик (телескопічні направляючі) та відкрита підставка для взуття.
ДСП 16 мм. Торцювання ПВХ 2 мм.
Ширина 85 см + 50 см пристака для взуття.
Кольори: Антрацит, Антрацит/аппалачі, Антрацит/аруша, Антрацит/білий, Антрацит/концерт, Антрацит/магія, Антрацит/сонома, Аппалачі, Аппалачі/антрацит, Аппалачі/аруша, Аппалачі/білий, Аппалачі/концерт, Аппалачі/магія, Аруша, Аруша/антрацит, Аруша/аппалачі, Аруша/білий, Аруша/концерт, Аруша/магія, Аруша/сонома, Білий, Білий/антрацит, Білий/аппалачі, Білий/аруша, Білий/венге, Білий/концерт, Білий/магія, Білий/сонома, Венге/білий, Дуб сонома, Концерт, Концерт/антрацит, Концерт/аппалачі, Концерт/аруша, Концерт/білий, Концерт/магія, Концерт/сонома, Магія, Магія/антрацит, Магія/апалачі, Магія/аруша, Магія/білий, Магія/концерт, Магія/сонома, Сонома, Сонома/антрацит, Сонома/аруша, Сонома/білий, Сонома/концерт, Сонома/магія.
Кількість вантажних місць -3.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hafele |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 135 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Высота | 101.7 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
- Цена: 5 050 ₴










